حال و هوا

خبر/معرفی نرم افزار‌های دسترس‌پذیر: روباتی برای دانلود بی‌دردسر از youtube

این نوشته به نقل از سایت پکتوس انتخاب شده است.

این روز‌ها موج تلگرام‌نشینی بیشتر از پیش جامعه‌ی نابینایان را فرا گرفته و اگر کاربران نابینای تلگرام قبلاً به استفاده کنندگان از web.telegram خلاصه می‌شدند، حالا با عرضه‌ی نسخه‌های دسترس‌پذیر از این پیام‌رسان محبوب، فوج فوج نابینایان را به استفاده از این اپلیکیشن می‌کشاند. ما هم بد ندیدیم در وبسایت پکتوس، به معرفی امکاناتی بپردازیم که بعضاً در این پیامرسان می‌تواند گرهی از کار کاربران نابینا بگشاید.
یکی از مشکلاتی که کاربران بسیاری با آن مواجه می‌شوند، استفاده از امکانات بزرگ‌ترین شبکه‌ی ویدئویی جهان یعنی وبسایت youtube است. اعمال فیلترین بر روی این شبکه و پایین بودن پهنای باند اینترنت‌های خانگی دو مشکلی است که کاربران خیلی وقت‌ها در موردشان گلایه‌هایی را مطرح می‌کنند. اما در این مطلب قصد داریم روباتی را معرفی کنیم که به سادگی می‌تواند این مشکلات را برایتان حل کندک @Utubebot، نام ابزاری است که شما می‌توانید به منظور دانلود ویدئو‌های youtube از آن استفاده کنید. این روبات به شما امکان می‌دهد ویدئو‌های درخواستی‌تان را با هر فرمتی که نیاز دارید دانلود کنیدک به این معنا که چنانچه تصویر برایتان اهمیتی ندارد می‌توانید ویدئو‌ها را در قالب MP3 دانلود کنید یا از ویدئو‌های کم‌حجم استفاده کنید. همچنین در این روبات، ویدئو‌ها به دو شکل در اختیارتان قرار می‌گیردک دانلود مستقیم از سِروِر تلگرام و دانلود با لینک مستقیم از سروری دیگر.
برای استفاده از این روبات کافی است با جستجوی نام آن در قسمت search و بعد از ورود به روبات، دکمه‌ی start را بزنید و لینک فایل مورد نظرتان در youtube را در کادر ویرایشی ظاره شده، الصاق کنید. با ارسال لینک الساق شده برای روبات، تمام فرمت‌های ممکن از فایل ویدئویی مد نظر از سوی این روبات برایتان ارسال می‌شود.
منبع، پکتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

83 + = 90