حال و هوا

کلمبیا پرو از مرحله یک هشتم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶

تیم ملی فوتبال کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا موفق شد در ضربه‌های پنالتی پرو را شکست داده و به مرحله بعد برسد.
به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا دو تیم کلمبیا و پرو به مصاف هم رفتند که در نهایت به برتری کلمبیا انجامید.
کلمبیا که بیشتر بازیکنان اصلی خود را در ترکیب داشت، نمایش به نسبت بهتری ارائه کرد اما در باز کردن دروازه پرو ناکام ماند. تلاش این دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل انجامید و بر اساس قانون برگزاری کوپا آمه‌ریکا، دو تیم بدون برگزار کردن وقت‌های اضافه، ضربات پنالتی را زدند.
کلمبیا در پنالتی‌ها عملکرد بهتری داشت و موفق شد با نتیجه چهار بر دو به برتری برسد تا راهی نیمه نهایی شود. برای کلمبیا خامس رودریگس، خوان کوادرادو، داریو مورنو و سباستین پرس پنالتی زدند که همه آنها تبدیل به گل شد. برای پرو اما رائول روییدیاس، رناتو تاپیا گل زدند اما میگل ترائوکا و کریستین کوئوا پنالتی‌هایشان را هدر دادند تا تیمشان شکست بخورد.
در دیدار بعدی این مرحله بامداد فردا (یکشنبه) تیم‌های آرژانتین و ونزوئلا از ساعت ۳:۳۰ بامداد باهم روبرو می‌شوند و مکزیک و شیلی نیز از ساعت ۶:۳۰ برابر هم قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 63 = 72