حال و هوا

مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶

آرژانتین ونزوئلا

شیلی مکزیک

پیروزی مقتدارنه آرژانتین برابر ونزوئلا در کوپا آمه‌ریکا

تیم ملی فوتبال آرژانتین با پیروزی قاطعی که برابر ونزوئلا به دست آورد، صعود خود را به جمع چهار تیم کوپا آمه ریکا نهایی کرد.

به گزارش ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا با انجام یک دیدار آغاز شد که در آن تیم ملی فوتبال آرژانتین جشنواره گل به راه انداحت و موفق شد با نتیجه چهار بر یک ونزوئلا را از پیش رو بردارد و به دور بعد راه پیدا کند.

در این دیدار آرژانتین شروعی طوفانی داشت و در همان دقیقه ۸ توسط ایگواین به گل رسید. ۲۰ دقیقه بعد ایگواین گل دوم خود و آلبی سلسته را به ثمر رساند.

ونزوئلا در دقایق پایانی از نیمه نخست صاحب موقعیت گلزنی شد و یک پنالتی را به دست آورد اما مانوئل سیخاس نتوانست آن را تبدیل به گل کند تا نیمه نخست با همین نتیجه دو بر صفر به پایان رسد.
با شروع نیمه دوم لیونل مسی که در این دیدار در ترکیب اصلی قرار گرفته بود توانست خودی نشان دهد و در دقیقه ۶۰ گل سوم را به ثمر رساند. در دقیقه ۷۰ ونزوئلا یکی از گل های خورده را جبران کرد اما تنها یک دقیقه بعد لاملا گل چهارم آلبی سلسته را به ثمر رساند تا شاگردان خراردو ماردتینو با اقتدار به دور بعد راه پیدا کنند.

آرژانتین با این پیروزی که به دست آورد به جمع چهار تیم راه یافته به دور بعد اضافه شد. پیش از این آمریکا و کلمبیا توانستند جواز صعود به جمع چهار تیم را به دست آورند.

انتهای پیام

شیلی مکزیک

شیلی حریف کلمبیا در نیمه نهایی کوپا آمه‌ریکا مکزیک با ۷ گل مغلوب شیلی شد

شیلی در آخرین بازی از مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا با ۷ گل مکزیک را از پیش رو برداشت تا حریف کلمبیا در نیمه نهایی شود.

به گزارش ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کوپا آمه‌ریکا با انجام یک دیدار به پایان رسید که در آن شیلی، مدافع عنوان قهرمانی جشنواره گل به راه انداخت و با هفت گل مکزیک را در هم کوبید.
گل های شیلی را در این دیدار ادوارد وارگاس (چهار  گل)، ادیسون ( دو گل) و الکسیس سانچس به ثمر رساندند تا تکلیف چهار تیم راه یافته به نیمه نهایی مشخص شود.
آمریکا، کلمبیا، شیلی و آرژانتین، چهار تیمی هستند که به نیمه نهایی راه پیدا کردند و طبق برنامه، آمریکا با آرژانتین و شیلی با کلمبیا بازی خواهند کرد.
انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

40 + = 45