حال و هوا

روز چهارم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶

سلام به دوستان سایت حال و هوا

امیدوارم حالتون خوب باشه و گرمای زندگی همیشه به کامتون شیرین باشه.

با روز چهارم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶ در خدمتتون هستم با من همراه باشید تا بازیهایی که امروز برگزار شد را با هم بررسی کنیم. بازیهای گروه ۴، گروهی که تیمهای بولیوی-پاناما-آرژانتین-شیلی قرار دارند.

اولین بازی

پاناما

بولیوی

تیمهای کمتر شناخته شده منطقه امریکای جنوبی امروز به مصاف هم رفتند یکی از این تیمها چند سال پیش توانسته بود در عین ناباوری ۶ گل به آرژانتین بزند. در حالی که صعود از این گروه برای تیمهای بولیوی و پاناما به نظر سخت میرسد اما در عین شگفتی این پاناما بود که با نتیجه ۲-۱ بولیوی را پشت سر گذاشت و هم امتیاز با آرژانتین در رده دوم قرار گرفت، آنها با درخشش بلاس هرز به این پیروزی ارزشمند دست یافتند. در دقیقه ۱۱ بازی بود که این بازیکن دروازه بولیوی را باز کرد و تیمش را ۱-۰ جلو انداخت این برتری را تیم پاناما تا پایان نیمه اول ادامه داد و بازی با همین تک گل به سود پاناما به اتمام رسید.

با شروع نیمه دوم این تیم بولیوی بود که بازی را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه ۵۴ آرس گل تساوی را به ثمر رساند. دو تیم برای کسب پیروزی تا پایان بازی به تلاش خود ادامه دادند و سر انجام این تیم پاناما بود که در عین شگفتی توسط بلاس هرز به گل دوم خودش دست پیدا کرد. این بازیکن چهل و یکمین گل ملیش را در این بازی به ثمر رساند. در ادامه تلاش بازیکنان بولیوی برای به تساوی کشاندن بازی فایده ای نداشت و بازی با نتیجه ۲-۱ به سود پاناما به پایان رسید.

بازی دوم

آرژانتین

شیلی

این بازی در سانتاکلارای امریکا برگزار شد. آرژانتین که در فینال سال گذشته نتوانسته بود شیلی را شکست دهد در صدد انتقام از این تیم پای به این بازی گذاشت. آرژانتین بدون حضور مسی بازی را شروع کرد، در همان ابتدای بازی بود که آرژانتینیها موقعیتهای خطرناکی رو روی دروازه شیلی ایجاد کردند که با بد شانسی بازیکنانشون موقعیتهاشون به نتیجه نرسید. البته شیلی هم تیم بیکاری نبود و سعی میکرد با ضد حملاتی خطرهایی را روی دروازه آرژانتین ایجاد کند در نهایت بازی با نتیجه ۰-۰ در نیمه اول به پایان رسید.

در نیمه دوم آرژانتین به حملات خودش روی دروازه شیلی ادامه داد و در نهایت در دقیقه ۵۱ از یکی از این حملات خودش به نتیجه رسید. روی پاس خوبی که بانگا برای دیماریا فرستاد او هم توانست با یک ضربه دقیق شادی را به اردوی آرژانتین هدیه دهد. همین روند تهاجمی آرژانتین ادامه داشت و در دقیقه ۵۸ بازی بود که این بار دیماریا با پاس خوبی که برای اور بانگا فرستاد او توانست گل دوم آرژانتین را به ثمر برساند. بازیکنان آرژانتین تا پایان بازی به روند تهاجمی خودشون ادامه دادند و موقعیتهای زیادی را روی دروازه شیلی ایجاد کردند که با کم دقتی مهاجمان آرژانتین توپی وارد دروازه شیلی نشد و بازی با نتیجه ۲-۰ به سود این تیم به پایان رسید و مدعی اصلی قهرمانی خط و نشان جدی برای دیگر تیمها کشید.

به پایان روز چهارم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶ رسیدیم فردا با مرحله دوم بازیهای مقدماتی گروههای ۴ گانه در خدمتتون خواهم بود تا فردا خدا یار و نگهدارتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 2 = 4