حال و هوا

روز هفتم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶

سلام به دوستان سایت حال و هوا

با روز هفتم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶ در خدمتتون هستم

امروز با بررسی رقابتهای گروه ۳ به سراغتون اومدم با من همراه باشید.

بازی اول از مرحله دوم رقابتهای گروه ۳ کوپا آمریکا ۲۰۱۶

ونزوئلا

اروگوئه

تیم ملی اروگوئه که در بازی قبل شکست سنگینی مقابل مکزیک متحمل شده بود میتونست با پیروزی مقابل ونزوئلا امیدهای خودش رو برای صعود از این گروه بیشتر کند. ونزوئلا با پیروزی در بازی قبل مقابل جامائیکا به عنوان یک شگفتی خودش رو مطرح کرد و با پیروزی در این بازی موجبات حذف اروگوئه را فراهم میکرد. در ابتدای بازی این ونزوئلاییها بودند که بازی را تهاجمی شروع کردند و میتونستند دروازه اروگوئه را باز کنند در ادامه بازی به تعادل کشیده شد در دقیقه ۳۶ بازی بود که سالومون روندون تونست قفل دروازه اروگوئه را بشکند و تیم ونزوئلا را از اروگوئه پیش انداخت. در دقایق پایانی نیمه اول ونزوئلا باز هم فرصت گلزنی داشت و میتونست دروازه شاگردان اسکار تابارز را باز کند که این اتفاق رخ نداد و بازی با نتیجه ۱-۰ به نفع ونزوئلا در نیمه اول به پایان رسید. در نیمه دوم اروگوئه که چیزی را برای از دست دادن نداشت فشار زیادی را روی دروازه ونزوئلا ایجاد کرد اما نتوانست دروازه ونزوئلا را باز کند و بازی با تک گلی که در نیمه اول زده شد به نفع ونزوئلا به پایان رسید و اروگوئه وداعی زود هنگام با این رقابتها کرد.

بازی دوم گروه ۳

مکزیک

جامائیکا

تیم ملی مکزیک که در بازی قبل مقابل اروگوئه ۳-۱  حریفش را شکست داده بود با روحیه بسیار بالایی بازی دوم خودش را شروع کرد مکزیک با پیروزی در این بازی صعود خودش را به مرحله یک چهارم نهایی قطعی میکرد. در دقیقه ۱۸ بازی بود که خاویر هرناندز که این فصل را در بایر لورکوزن بازی میکرد روی پاس ارسالی از سوی مانوئل کورونا دروازه جامائیکا را باز کرد؛ بازی در نیمه اول با همین یک گل به سود مکزیک به پایان رسید. در دقیقه ۸۱ بازی بود که اوریبه پرالتا روی توپ برگشتی گل دوم را برای مکزیک به ثمر رساند، بدین ترتیب بازی با نتیجه ۲-۰ به سود مکزیک تمام شد. با نتایجی که امروز رقم خورد مکزیک و ونزوئلا تیمهای صعود کرده از این گروه هستند و دیدارهای بعدیشان فقط برای قرار گرفتن در رده اول و دوم هست.

به پایان روز هفتم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶ رسیدیم در برنامه بعد با بررسی رقابتهای گروه ۴ در خدمتتون هستم تا برنامه بعد خدا یار و نگهدارتون.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 6 =