حال و هوا

روز ششم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶

سلام به دوستان حال و هوا امیدوارم حالتون خوب باشه و هر جا که هستید شاد و تندرست باشید.

با روز ششم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶ در خدمتتون هستم با من همراه باشید.

سری میزنیم به گروه ۲ رقابتها و بازیهای مرحله دوم این گروه رو مورد بررسی قرار میدهیم.

بازی اول گروه ۲

برزیل

هائیتی

تیمهای برزیل و هائیتی که در بازیهای اولشون مقابل تیمهای اکوادور و پرو نتونستند نتایج خوبی رو بگیرند برای عقب نماندن از قافله مدعیان پای به این بازی گذاشتند.

بازی با حملات تهاجمی برزیل آغاز شد و در دقیقه ۱۴ بازی بود که فیلیپ کوتینیو قفل دروازه هائیتی را باز کرد حملات پر دامنه برزیل همچنان ادامه داشت روی همکاری که دنی آلوس و ژوناس داشتند توپ به دهانه دروازه فرستاده شد و کوتینیو خودش و تیمش را ۲ گله کرد. روی اشتباهی که بازیکنان هائیتی داشتند ۶ دقیقه بعد بود که دنی آلوس باز هم در سن ۳۳ سالگی آمادگی خودش را نشان داد و با یک ارسال دیدنی توپ را برای رناتو آگوستو فرستاد و این بازیکن گل سوم برزیل را به ثمر رساند. برتری برزیل در نیمه اول ادامه داشت ولی دیگر توپی از خط دروازه هائیتی عبور نکرد و بازی با سه گل به نفع سلسائو به پایان رسید.

برتری برزیل در نیمه دوم همچنان ادامه داشت تا اینکه گابریل باربوسا روی پاس ارسالی که توسط الیاس برای او فرستاده شد گل چهارم برزیل را وارد دروازه هائیتی کرد. حملات شاگردان دونگا در دقیقه ۶۷ به گل پنجم برزیل ختم شد ستاره این بازی دنی آلوس بود که با پاسی زیبا توپ را برای رافائل لیما فرستاد و او با ضربه سر جشنواره گلزنی برزیل را تکمیل کرد. در ادامه نوبت هائیتی بود که میخواست خودی نشان دهد و اختلاف گلهای خورده خود را با برزیل کم کند در دقیقه ۷۰ بازی بود که جیمز مارسلین با ضربه ای محکم آلیسون را مقلوب کرد و اختلاف را به ۴ گل کاهش داد جشنواره گلزنی برزیل همچنان ادامه داشت و اونها در دقایق پایانی ۲ گل دیگر به ثمر رساندند ابتدا رناتو آگوستو در دقیقه ۸۶ بازی از اشتباه بازیکنان هائیتی استفاده کردند و گل ششم را وارد دروازه این تیم کرد. در دقایق وقتهای اضافه بود که فیلیپ کوتینیو هت تریکش را کامل کرد و گل هفتم برزیل را وارد دروازه هائیتی کرد و شکستی سنگین را به این تیم تحمیل کرد. برزیل با این پیروزی پر گل به صدر جدول گروه ۲ رفت.

بازی دوم گروه ۲

اکوادور

پرو

تیمهای پرو و اکوادور که توانسته بودند با پیروزی مقابل هائیتی و متوقف کردن برزیل نتایج خوبی را گرفته بودند در بازی رو در رو مقابل هم قرار گرفتند. در دقیقه ۵ بازی کیریستین کوئوا پرو را پیش انداخت. در دقیقه ۱۳ ادیسون فلورس برتری پرو را ۲ برابر کرد اما این پایان کار نبود و اکوادور با گلهای انر والنسیا در دقیقه ۳۹ و میلر بولانیوس در دقیقه ۴۸ کار را به تساوی رساند و حکم به تقسیم امتیازات بین دو تیم را داد. با تساوی پرو در این بازی این تیم با ۴ امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به برزیل در رده دوم قرار گرفت و اکوادور با ۲ امتیاز در رده سوم قرار گرفت و هائیتی بدون امتیاز از این رقابتها حذف شد.

به پایان ششمین برنامه کوپا آمریکا ۲۰۱۶ رسیدیم فردا با دیدارهای گروه ۳ در خدمتتون خواهم بود پیروز باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + = 12