حال و هوا

روز سوم رقابتهای کوپا آمریکا

سلام به دوستان حال و هوا

با روز سوم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶ در خدمتتون هستم

اولین بازی گروه c

ونزوئلا

جامائیکا

این بازی در ورزشگاه سولجر فیلد شهر شیکاگو برگزار شد.

دو تیم نمایش خوبی را از خودشون به جای گذاشتند ولی در نهایت این تیم ونزوئلا بود که از فرصت خودش برای پیروزی در این بازی استفاده کرد.

در دقیقه ۱۵ بازی بود که مارتینز توانست دروازه جامائیکا را باز کند. این تیم سعی داشت در ادامه بازی این برتری را حفظ کند، در نیمه اول بازی با برتیر ونزوئلا تمام شد. در نیمه دوم بازی جامائیکا سوار بر بازی بود و حملات خطرناکی رو روی دروازه ونزوئلا انجام میداد، بازیکنان جامائیکا سعی زیادی کردند که از این شکست رهایی پیدا کنند ولی به سد دفاعی ونزوئلا برخورد کردند و توپهاشون وارد دروازه تیم حریف نشد. در نهایت بازی با همان نتیجه ۱-۰ به نفع ونزوئلا به پایان رسید.

بازی دوم

مکزیک

اروگوئه

این بازی در ورزشگاه فنیکس ایالت آریزونا برگزار شد. انتظاری که از این بازی در ذهن تماشاگران بود بازی پایاپای دو تیم بود چون این دو تیم از لحاظ نفری دارای پوتانسیل خوبی هستند. در همان ابتدای بازی بود که پریرا با گل به خودی که وارد دروازه تیم خودش کرد مکزیک را جلو انداخت و بازی به نتیجه ۱-۰ به پیش میرفت. در دقایق پایانی نیمه اول وسینو هافبک اروگوئه با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و تیم خود را ۱۰ نفره کرد. در دقایقی بعد از اخراج بازیکن اروگوئه دیگو گودین تونست کار را به تساوی بکشاند و شادی را به اردوی تیمش هدیه دهد. مکزیک دست از حملاتش برنداشت و میخواست از یک یار کمتر حریف استفاده کند و بازی را به نفع خودش به پایان برساند. در دقیقه ۸۵ بازی بود که رافائل مارکز مدافع کهنه کار مکزیک و سابق بارسلونا گل دوم را برای تیمش به ثمر رساند. در دقایق وقتهای اضافه بود که هررا گل سوم را برای مکزیک به ثمر رساند و شکست سنگینی را به اردوی اروگوئه تحمیل کرد. سر انجام بازی با نتیجه ۳-۱ به نفع مکزیک به پایان رسید تا مدعی اصلی عنوان قهرمانی شروع ضعیفی در این رقابتها داشته باشد. در جدول این گروه مکزیک و ونزوئلا به سه امتیاز اول و دوم هستند و اروگوئه و جامائیکا بدون امتیاز سوم و چهارم هستند.

به پایان این برنامه رسیدیم شما را تا برنامه بعد به خدای بزرگ میسپارم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 1 = 2