حال و هوا

روز دوم رقابتهای کوپا آمریکا ۲۰۱۶

سلام به دوستان سایت حال و هوا

امیدوارم حالتون خوب باشه و هر جا که هستید خوب و خوش باشید

با روز دوم رقابتهای کوپا آمریکا در خدمتتون هستم با من همراه باشید

بازی اول روز دوم

کاستاریکا

پاراگوئه

این بازی دوم گروه ۱ بود که در ورزشگاه کمپینگ ورلد شهر اورلاندوسیتی امریکا برگزار شد.

تلاش دو تیم در این بازی بینتیجه بود و این دو تیم بازی سرد و کسل کننده ای را برگزار کردند.

در نهایت این بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید

جدول رده بندی گروه ۱ بدین شرح هست

کلمبیا با سه امتیاز تنها تیم سه امتیازی این گروه هست و تیمهای پاراگوئه و کاستاریکا با امتیاز مشابه ۱ دوم و سوم هستند و امریکا بدون امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

سری میزنیم به گروه دوم رقابتهای کوپا امریکا گروهی که تیمهای برزیل اکوادور پرو و هائیتی قرار دارند

بازی اول این گروه

پرو

هائیتی

این بازی در ایالت سیاتل امریکا برگزار شد و دو تیم در نیمه اول تلاششون بی اثر بود و هیچ توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی بدون گل به پایان رسید. سر انجام تلاش بازیکنان پرو در دقیقه ۶۱ بازی به ثمر نشست و پابلو گررو با یک ضربه سر شیرجه ای توپ را وارد دروازه هائیتی کرد. پابلو گررو با زدن این گل تعداد گلهای خودش رو به عدد ۲۷ رساند و بالاتر از تئوفیل کوبیلاس بازیکن سابق پرو قرار گرفت و به بهترین مهاجم پرو تبدیل شد.

در نهایت بازی با همین یک گل به پایان رسید.

بازی دوم این گروه

برزیل اکوادور

برزیل در این دوره از رقابتهای کوپا آمریکا از وجود نیمار ستاره خود محروم هست چون باشگاه بارسلونا اجازه حضور این بازیکن را به برزیل نداده است و تنها او میتواند تیم المپیک برزیل را در ریو ۲۰۱۶ همراهی کند. از ابتدای این بازی برزیل بازی را تهاجمی شروع کرد و توانست بازی خود را به تیم حریف دیکته کند. حملات برزیل با واکنشهای خوب دروازه بان اکوادور همراه بود و او مانع فروپاشی دروازه تیمش شد. بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم بازی بدون موقعیت خاصی به سمت جلو حرکت میکرد بولانوس توانست دروازه برزیل را باز کند ولی این گل از نظر داور مردود اعلام شد. نظر داور این بود روی توپی که سانتر شد و به گل ختم شد این توپ قبل از ورود به دروازه از بیرون وارد دروازه شده و لذا گل مردود هست. در ادامه این بازی کارلوس دونگا که نمیخواست دست خالی از این بازی خارج شود لوکاس مورا را وارد زمین کرد این بازیکن در ۱۰ دقیقه پایانی بازی خط دفاعی اکوادور را آزار داد ولی واکنشهای دروازه بان اکوادور مانع به ثمر نشستن حملات برزیل میشد. سرانجام بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید و دو تیم چشم امید به بازیهای بعدیشان دوختند. جدول این گروه با بازیهایی که امروز برگزار شد بدین شرح هست.

پرو با سه امتیاز در صدر این گروه قرار دارد و تیمهای برزیل و اکوادور با امتیاز مشابه ۱ دوم و سوم هستند و هائیتی بدون امتیاز در انتهای جدول قرار پرفت.

به پایان برنامه کوپا آمریکا ۲۰۱۶ در روز دوم رسیدیم. نظرهای خودتون رو در سایت حال و هوا با من در میان بگذارید. خداوند یار و نگهدارتون.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 63 = 69